Jump to content
dada

Unbanned dada

Recommended Posts

Numele dvs/Names Players: dada
Nume Admin/ Names Admins: posibil  cojo  nu stiu sigur ca nu arata numele
IP / Steam ID: -
Motivul/Reason: wall 
Dovada (demo, ss, etc): https://imgur.com/a/wlQXPzB

  • Like 1
  • Haha 1
  • Disllike 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu eu ti.am ban

 02/05/2020] - [17:01:03]Memeuldada88.158.135.56 | STEAM_ID_LA

 

Edited by [Cojocaru]
  • Like 1
  • Love 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

cand eram pe sv nu aveam treaba cu cei 2 admini si cand ai intrat tu fix dupa 30 de secunde am luat ban si te am banuit pe tine scz atunci 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ti-am dat ban pentru ca aveai ban primit pe 20 aprilie si nu am vazut nicio cerere de unban

Edited by Memeul
  • Like 2
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Memeul arata mi si mie cand am avut eu ban pe data de 20 aprilie si zimi si mie numele adminului te rog 

Inna dc tot te bagi aiurea in postari ti ai vazut cumva numele si nu stiu eu de tot comentezi aiurea

JngerMafiot conform regulamentului  are voie sa raspunda adminul reclmat corect, eu cand am raspuns la 2 postari de cerere unban eu am primit ban pe forum o zi si 3 ore inna are voie sa se bage la orice postare. sau aici e vorba de pile sau cum . astept sa ia ban si inna prea se baga peste tot si nu iei masuri impotriva ei 

  PS  Eu  @JngerMafiot  Domnul @dada  daca n-ai stiut  domnisoara  @Inna are tot dreptul deoarece este  Admin Forum/Manager   pe server si are in atributiune dea raspunde la Cererile de unban /Reclamatii admini  si sa iti inchida  cererea daca nu vorbesti frumos cu  Membrii stafului raspunzator de   cereri unban  si reclamatii admini..da..!

  • Like 1
  • Disllike 2
  • Kiss 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am gasit aceasta postare in care tu ca admin ai fost prins cu wall si ma astept sa fi primit ban 

 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Memeul sa zis ca aveam wall dar nu aveam, eu am luat rmv ca am renuntat la admin, inainte trebuia sa intrebi nu sa dai ban ca ai vazut tu acum o luna postarea aia 

  • Like 1
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

buna ziua , dupa  cate  stiu pt greseala care a facuto a luat remov 

asa ca de acum daca il mai suspectati de cod ban si demo ,primesti unban

punemi ip pe mesaj sa iti dau unban

t/c

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...