Jump to content

Recommended Posts

Numele dvs/Names Players:kliMp
Nume Admin/ Names Admins: @Thx.
IP / Steam ID: 93.122.251.248STEAM_0:0:525371536

Motivul/Reason:Wall+aim

Dovada (demo, ss, etc): N-am !

Va salut pe toti ! dc ma banati fara nici o dovada ? ce vina am eu ca voi sunteti amatori  si eu am fost profesionist la jocu' asta ? cu cateva sezoane de pgl in spate si multi ani de zile jucati si nopti nedormite, ma joc jocu' asta de mic copil de la versiunea beta 6. Am fost activ PGL, ESL, imi dati ban si ma acuzati de aim si wall, fara nici o dovada... va invit la sibiu la mine acasa sa vedeti cum joc :) sunt veteran in jocu' asta..  nu vreau sa fiu arogant, dar ma opresc aici, scoateti-mi ban-u' ! si nu mai dati admine la toti copii si incompetentii.. e trist ca in ziua de azi se iau admine pe bani...  pacat :) dati dovada de amatori... daca n-am aparut prin filme de cs in trecut, asta nu inseamna ca nu am fost jucator de top. Va salut !

  • Like 2
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topic redeschis, am mai zis ca userii sa fie ajutati la cererile unban, se investighează cazul ca nu este greu. @Thx. asteptam dovada, 

Thx. kliMp 93.122.251.248 | STEAM_0:0:525371536 permane

wall+aim

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut, nu mi s-a facut nici poze nici demo, ce dovada sa va trimit ??? 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite frate modelul aici ?

Numele dvs/Names Players:
Nume Admin/ Names Admins:
IP / Steam ID:
Motivul/Reason:
Dovada (demo, ss, etc):

Eu am rugaminte la tine sus unde ai scris de cele intamplate dai editare si iei modelul dat de mine si refaci cererea..dar nu mai trebuie ca am rezolvat eu te-am ajutat cu cererea de unbann!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi ! 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

klimp sigur eu te-am banat?? nu ai facut ss la consola sa vedem sigur daca te-am banat eu? ca nu tin minte sa te fii vazut pe sv sau sa iti dau ban si nu am nici demo... de aceea zic ca e ciudat sa iti fii dat ban fara dovada !

 

Edited by Thx.Bogdan
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc omule sa verifici bine alta daca  inainte de a da ban ..oricum multumesc..pentru comentariu.!

Unbanned !

t/c.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...