Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Campanie Admini (STEAM-ON) (Sergent & Maior).
Link

VIP GRATUIT

Pentru cei cu STEAM ON! VIP-ul pe server este gratuit și permanent. Trebuie decât sa depui o cerere pe forum.
Depune Cerere

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 89.40.105.190:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

dada

Rezolvat reclmatie zero si thx.

Recommended Posts

Numele dvs: dada
Numele adminului reclamat: zero si thx.
Motiv reclamatie: i am anuntat pe u@ un codat si cei doi se jucau nu avea nicio treaba in loc sa isi faca treaba de admin mai ales zero adminu luni cica dar nu se ocupa de codati vadca bagati admini mai buni si mai capabili sa rezolve situatia multumesc 
Dovada: https://imgur.com/a/FHqkTPW

• Like 3
  • Haha 2

Nick admin : ZERO

Dată/Ora banarii [5/6/2020] - [11:42PM] 

Nume banat :Ains

IP:  STEAM_0:1:201334537  109.97.201.249

Motivul banului /durata : WH

Demo-screen : 

ains.dem12 MB · 0 downloads

Te rog eu nu mai cauta nod in papura sa ma "ingropi" de la admin, mai bine potoleste te si nu mai intra pe server daca esti atat de ofensat ca eu am fost corect! 

PS: EU @JngerMafiotnu mai modificati rontul de scris ca afecteaza frate forumul...Multumesc..!

• Like 5

Posted (edited)

Dada pentru siguranta ta intelectuala sa stii ca am vazut pe u@ si am urmarit....dar daca nu are cod ce vrei sa fac? dau ban ca asa a zis dada?

Au fost banati codatii !  Daca te face cineva nu inseamna neaparat ca are ceva !

Jucatorul reclamat de tine a fost Banat !!!!!

Multumim ! O seara faina !

Edited by Thx.Bogdan
  • Like 4
  • Love 2

@dada,reclamația ta nu are un motiv bine întemeiat.Nu ai de unde sa stii daca acel jucător a fost verificat sau nu de către admini.Poate ei au verificat si acel jucător a fost curat.Seara buna iti doresc.

• Like 4
  • Love 2

Cojo nai fost pe sv sa vezi situatia cand i am anuntat pe u@ ei pur si simplu se jucau nici macar nu sa uitat pe el altfel statea pe spec dar ei in schimb se juca si acum baga vrajeala aia ca la banat sau ca nu are nimic serios eu stiam cand anunti un codat stai pe spec si i faci demo ei nau facut nimic probabil dupa 10 minute in sfarsit sa uitat pe el  dar ei mereu vine cu o vrajeala din asta csf cauta scz acum patetic 

• Like 3
  • Haha 1

Da,corect,nu am fost pe server dar iti spun din punctul de vedere al majoritatii serverului ca tu nu ai de unde sa stii daca acel player a fost verificat sau nu.Daca a fost asa cum spui puteai sa ii fac un demo care sa conțină faze evidente si sa il postezi la secțiunea "Cereri ban".

• Like 3
  • Love 1

Dc sa i fac eu demo admini ce fac dorm, deaia exista u@ sa se ocupe ei nu, plus ca daca nu avea nimic putea sa zica ca e curat dar au tacut si sa jucat deci vina a cui a mea sau a lor ca nu sia facut treaba de admin zic eu e vina lor cand ai un grad trebuie sa te ocupi de codati plus ca erau 2 admini nu unul deci rezultatul care e ca nu sia facut treaba csf cautati admini mai buni ca astia doi 

• Like 2
  • Haha 1
  • Disllike 1

Prietene a primit ban, crezi ca nu am vazut u@?  Ti o zic drept, nu mai fi ofticat ca din vina mea ai pus cerere de retragere, daca joci cu cod n ai ce cauta in staff, pe langa asta ti am dat mesaj in privat ba lasa codu ca nu e bine si am fost baiat a 2 a oara nu ti am mai spus, acum ca tot nu mai esti in staff din vina mea ce tot cauti sa ma sapi? Du te si te culca acum ca este tarziu, si nu mai intra pe comunitatea asta ca jucatorii ca voi o strica.

• Like 2
  • Love 1
  • Kiss 1

Dada daca folosesti amx_spectate nu apari acolo la specatorii....apari ca  si cum ai juca...dar ma rog poate nu stiai asta !!!

• Like 3

zero n am nimic cu tine doar fati treaba de admin ca deaia esti pus acolo si mane n am jucat cu cod imi arati o faza de 2 secunde si gata e wall stai calm baiatule ca tu joci cu wall ti am facut si demo dar ai avut foarte mare noroc ca nu am scris bn la record ca ma pus asa record zero_dem asa ca ai scapat dar nu se stie daca mai scapi data viitoare codatule ai avut 86 cu 16 daca zici ca joci la sunet e clar m las batut cu asemenea codati ca tine nai ce vb,,,    thx si daca lai verificat nu puteai sa imi zici altfel numai se ajungea aici deci a voastra si thx ai zis ca nu are cod dar zero dc ia dat ban atunci ia zi

• Haha 5
  • Disllike 1

Domnilor admini fiti m-ai atenti de acum incolo cand se scrie pe  cheatul adminilor va rog..RESPECT ...!

Rezolvat la urmatoarea reclamatie o sa iau masuri pentru toti si pentru admini si pentru cel ce reclama m-am facut inteles sper daca nu o sa vedeti cand nu o sa mai aveti accese si sper sa nu se mai intample..!

t/c.

• Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...