Jump to content

Recommended Posts

Numele dvs: Neax
Numele adminului reclamat: Generalu
Motiv reclamatie: Schimbare Nick
Dovada:https://www87.zippyshare.com/v/dx00ZWJE/file.html

Îmi schimba Nick-ul in revelion la oache si am slot le neax nu înțeleg Dc a făcut ăsta daca numele meu avea înjurături său folosea un limbaj neadecvat atunci era bine șa îl schimbe dar așa fără șa ii zic nimic rău șau șa înjur sau șa fac ceva dar DC folosește comenzi de astea pe mine că am slot si nu am făcut nimic rău dar nu înțeleg DC a făcut ăsta aveți poza unde de vede că îl schimba eu ziceam că mereu cand o vad pe andreea pe server si o întreb Andreea nu răspunde de loc de fiecare dată cand o întreb nu răspunde si el mi-a schimbat Nick îmi putea da gag daca nu ia comvenit ceva dar nu meritam nici gag că am păstrat un limbaj adecvat pe server si nu sunt genul care șa înjure pe servere

Am vrut șa pun poza si direct dar se încarcă si după nu zice eșuată aveți pe zippyshare

  • Like 1
  • Disllike 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul @Generalu are 24 de ore de a aduce explicații pentru reclamația adusă la adresa lui !

Și @Neax Soldatul o să -ți  trec gradul de soldat  poate așa nu se mai leagă de numele tău  odata și să vedem  ce are de zis si @Generalu..!

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand in vedere ca glumea cu mine pe anumite motive, ma gandesc că a inteles ca asta  a fost ceva la caterincă. Dar dupa cate vad nu prea gustă glumele la adresa lui...

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da  așa este el de când este pe comunitatea noastră nu ține la glume    așa este el din glumă o ia în serios dar când m-ai ai de a face cu el lasal in bani lui.

  • Like 2
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...