Jump to content

Recommended Posts

Numele dvs/Names Players: Zi-mi pe nume

Nume Admin/ Names Admins:( faraonu)

IP / Steam :148.252.133.97 | STEAM_1:0:135601352

Motivul/Reason:  ”Pe Nume”   admin(faraonu) nu mi-a facut poze . mi-a dat ban direct. 

Dovada (demo, ss, etc): nu pot sa prezint o dovada intrucat nu mi s-au  facut poze. am primit ban direct! am ceva poze facute de alti admini de pe alte servere,le-am uploadat, dar nu cred ca le acceptati.

Mulțumesc  anticipat !

 

  • Like 3
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vino cu dovezi de pe server. Nu cu poze de pe alte servere. Nu o sa le accepte nimeni.Screenshot_20200523-233755_Gallery.thumb.jpg.d2f3fca98ea01bc5e89996bc8805c63d.jpg

Edited by Generalu
  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

As posta poze, dar nu mi s-au făcut! Am primit ban pe nedrept fara sa mi se facă poze! Cum pot să mă apăr daca nu mi s-au făcut poze! Știam că nu o sa fie acceptate pozele de pe alt server, dar totuși am vrut că să arăt că și pe alte servere mi s-au făcut poze și le-am trimis. Aici ban direct! Puneti-va voi in locul meu și spuneti-mi cum v-ați apară în cazul vostru.?!

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

@(FARAONU) hai sa il ajutam pe baiatul asta pune si tu demo aici  te rog ai 24 ore

[23/05/2020] - [21:42:22] (FARAONU) Zi-mi pe nume 148.252.133.97 | STEAM_1:0:135601352 pe nume

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu trebuie sa pun demo sau faraonu? Daca trebuie sa pun ceva spune-mi și cum sa fac!?

PS: Eu  @JngerMafiot   omule eu țiam  editat cererea de unban  si am făcuto cum trebuie  și până la aducerea dovezii ai unban !

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul @(FARAONU) mai are 10 ore de a aduce  dovada dată playerului @ZI-MI PE NUME  ...și până la sosirea dovezii  ” UNBANN.”

Dacă in 10 ore  adminul @(FARAONU) nu răspunde la această cerere va suporta consecițele  impuse    ”Regulamentul Adminilor  Cs.CSFREE.Ro ”   !

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...