Jump to content
TheLegend

Rezolvat - Reclamatie - adrian

Recommended Posts

Numele dvs: TheLegend
Numele adminului reclamat: adrian
Motiv reclamatie: Imi da gag degeaba pe langa asta mi-a dat si 20 de minute. 20 de minute pentru ca: 1. Nu am facut spam 2. Nu am injurat
Dovada:  https://imgur.com/a/7RxA2hj   in poza se mai vede si Neax, un jucator care face spam, si scrie cu caps, lui nu i-a dat gag, pe el l-a intrebat: "neax vrei si tu"

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

Ti-am dat gag pentru ca am vazut ca incepusei sa vb urat, eu ti.am zis sa incetezi tu ai continuat si daia ti.am dat gag.

Aia este ce ai scirs si tu. 

Eu stiu ca este o jignire

 

 

Edited by Adrian_
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

In poze eu nu vad ca am "vb" urat, am scris doar: "Neax, te-as injura, dar nu sunt lift sa ma cobor la nivelul tau", as vrea sa vad dovada de la tine ca am vorbit urat.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 6 minute, Adrian_ a spus:

Salut.

Ti-am dat gag pentru ca am vazut ca incepusei sa vb urat, eu ti.am zis sa incetezi tu ai continuat si daia ti.am dat gag.

Aia este ce ai scirs si tu. 

Eu stiu ca este o jignire

Si mai revin cu edit:

Excludem reclamațiile ce au la baza motivele: kick/slay/slap/gag/ban 120 de minute.
9Intr-o reclamație/cerere unban/ban au voie sa posteze doar cei implicați si staff-ul serve-ului (co-owner, owner, manager, fondator).

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omule, mie mi-ai dat gag degeaba, asta inseamna abuz de functie. 1.Nu am injurat si 2. Nu am facut spam cum a facut Neax in poza de mai jos. Dupa nici lui Neax nu i-ai dat gag. Dupa faza aia cu discord-ul voi aveti ceva cu mine.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 1 minut, TheLegend a spus:

Omule, mie mi-ai dat gag degeaba, asta inseamna abuz de functie. 1.Nu am injurat si 2. Nu am facut spam cum a facut Neax in poza de mai jos. Dupa nici lui Neax nu i-ai dat gag. Dupa faza aia cu discord-ul voi aveti ceva cu mine.

Neax face parte din staff si in regulament scrie ca nu ai voie sa folosesti comenzi intre admini.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine, atunci cum ramane cu partea in care mi-ai dat gag degeaba? 1.Nu am injurat 2.Nu am facut spam.

Daca Neax face parte din staff, de ce l-ai intrebat: "neax, vrei si tu" : Dovada:  https://imgur.com/a/7RxA2hj   in poza se mai vede si Neax, un jucator care face spam, si scrie cu caps, lui nu i-a dat gag, pe el l-a intrebat: "neax vrei si tu"

Edited by TheLegend
Am adaugat ultima fraza.
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna seara!

Gag-ul este c-am degeaba si c-am exagerat...

Neax, prin cate stiu eu nu mai are nicio treaba cu staff-ul.

Adrian, dată viitoare, nu mai da gag maxim... 

O seara frumoasa!

T/C

  • Like 2
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...