Jump to content
TheLegend

Rezolvat - adrian

Recommended Posts

Ai inchis raspuns-urile la topicul anterior.

Salut sa stii ca playerul kike a fost verificat de mine,* am facut si demo pe el  si este curat,* eu am jucat 3 mape cu el pana sa intri tu pe server da... ????(si pana a fost sa ma duc in ftp si forum asa nu mai face admin incopetent)???? ca daca erai tu admin dadeai ban fara dovada,* tu nu contribui* pentru a ajuta serverului si tu nu ai nici un drept sa vorbesti in numele lui, el de bine, de rau are grad si este intruit de mine si nu-l* mai face tu admin de 13 ani ca nu esti la inaltimea lui de a avea grad de admin,* daca erai tu tare si mare aveai grad de admin dar dupa ce am vazut tu cam* esti nemultumit pe server de cam* toti playeriicare joc mai bine decat tine asa  ca te rog frumos sa ma mai* scutesti cu reclamatii pe forum care nu-si* are sensul, el ti-a* zis ca este curat deoarece fiind cu mine pe server cand l-am*  verificat cu demo..pe kike..

Asa ca subiect inchis.!

Te-am corectat eu putin aici, de fapt... putin mai mult. Ok, am inteles. Trimite-mi si tu demo-ul sa il vad, si i-am cerut wargods la mine pe server dar el nu mi l-a dat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am scris asta. Trimite-mi si mie demo-ul sa il vad ca eu inca cred ca el are Wall hack.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am scris doar ca te-am corectat ca sa inteleaga si ceilalti, am pus virgule, cratime corecte, sters cratime aiurea dar doresc si eu demo-ul ca sa vad ca el nu are Wall Hack si sa ma conving.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vargods nu se mai cere si tu nu ai nici un drept de a cere wargods..da si daca mai cotinuii te sbor de pe comunitate ca eu nu sau la discutii dastea da ..salut daca mi vrei sa fii membru  acestei comunitati  si eu unul cu ce ocazie imi ceri tu mie explicatii

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

te convingi cand oi fii admin pana atunci nu trebuie eu ca fondator sa dau explicatii nimanui de ceia ce fac si ce nu fac..

subiect inchis

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...