Jump to content

Recommended Posts

Solicit unban  si sa ramana fara admin copilu asta care mi-a dat ban fara sa dea macar un amx_who..nu mai zic ca habar nu are sa faca un demo sau sa prinda un codat.Multumesc

 

** DURATA ( 0 = permanent ) : 0 **
** ADMIN : ScreaMfree **
*****************************
** MOTIV : aimbot+wall **
** DURATA ( 0 = permanent ) : 0 **
** ADMIN : ScreaMfree **
*****************************
** MOTIV : aimbot+wall **
** DURATA ( 0 = permanent ) : 0 **
** ADMIN : ScreaMfree **
*****************************
** MOTIV : aimbot+wall **
** DURATA ( 0 = permanent ) : 0 **
** ADMIN : ScreaMfree **
*****************************
Kicked by Console: "Check Console. aimbot+wall (banned permanently)"
Kicked :"Check Console. aimbot+wall (banned permanently)"
Connecting to 89.40.105.190:27015...
You have been banned from this server.

Connecting to 89.40.105.190:27015...
You have been banned from this server.

Connecting to 89.40.105.190:27015...
You have been banned from this server.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 3 ore, GodlikePika a spus:

Ai 24 de ore sa aduci dovada la banul dat adminul ScreaMfree

In primul rand sunt interzise comenzile intre admini deci unbanul ar trebui sa fie instant

In al doilea rand am postat logul in care se vede f clar ca mi-a dat ban

In al treilea rand EL trebuie sa vina cu dovezi,nu eu.

 

@Dracula @Inna E ridicola inclusiv atitudinea cu care sunt tratat avand in vedere ca UNBANUL ar trebui sa fie instant si el sa urce demo-ul ulterior.Tot eu iau ban si tot eu sa vin cu dovezi.Ce dovezi ai fi vrut ? Sa imi fac demo singur in cazul in care imi da cineva ban permanent lol.Daca nu aveti de gand sa schimbati ceva in felul in care e condus serverul asta prefer sa ma retrag de acum si sa lasati toti copiii sa curete serverul de playeri pana cand se va goli.Am jucat cu drag 4 luni dar e penibil ce se intampla.Se vorbeste de regulamentul ala ca de o biblie dar eu de 10 ore am ban si nimeni nu mi-a dat unban cand prima regula este NU SE DAU COMENZI INTRE ADMINI.Daca aveti de gand sa il pastrati admin pe copilul ala care i-a dat ban inclusiv lui Severin un player vechi si cunoscut de pe server si la alte cateva persoane in decurs de cateva ore ,va rog sa imi lasati banul si sa imi stergeti si adminul

 

Cu respect,

iamlove

Edited by iamlove
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut conform regulamentului zice:  1. Comenzile intre admini sunt strict interzise. P2-P3.

Este prima regula din regulament. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu se da unban așa ușor.

Cand va trece alea 24 de ore vei lua unban și adminul reclamat va lua advertisment sau suspendare sau retragerea adminului una din 3 se va aplica fără doar și poate

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 30 minute, GodlikePika a spus:

Nu se da unban așa ușor.

Cand va trece alea 24 de ore vei lua unban și adminul reclamat va lua advertisment sau suspendare sau retragerea adminului una din 3 se va aplica fără doar și poate

Deci in loc sa iau unban si sa discutati demo-ul ulterior si in cazul in care am cod sa iau ban permanent, tie ti se pare normal ca eu sa nu pot juca 24h ptr ca cineva a luat o decizie care este impotriva regulamentului nu ?

Edited by iamlove
  • Like 3
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu va mai obositi.Puteti sa imi stergeti adminul si sa lasati banul.Eu nu vreau sa fac parte dintr-o comunitate in care regulamentul nu are nici o valoare si toata lumea da comenzi dupa ureche.Ce a facut el poate a fost o greseala,poate o rea intentie,insa atitudinea voastra si modul de a gestiona situatia,este strigatoare la cer.O zi buna

 

 

Edited by iamlove
  • Like 4
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare!

Vorbesti tu de regulament, dar modelul de reclamație unde este? In buzunar? 

Cererea este nefondată.

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezolvat  Unban !

Motiv: ai un model de respectat da !

Și dragi colegi care sunteți Administratori / Moderatori  trebuie să vă reamintesc  că playerul  care face reclamația nu respectă cerințele la o reclamație contra unui admin .. @Dracula, @GodlikePika , @Adrian_..este primul avetisment sper să nu se m-ai întâmple...

Și tu domnul @iamlove revii cu o nouă reclamație respectând Modelul dat de Comunitatea csfree..!

Iar adminul   ScreaMfree  răspunzător va primii -1 la gradul care il posedă ..!

t/c.

  • Like 1
  • Love 1
  • Kiss 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...