Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Campanie Admini (STEAM-ON) (Sergent & Maior).
Link

VIP GRATUIT

Pentru cei cu STEAM ON! VIP-ul pe server este gratuit și permanent. Trebuie decât sa depui o cerere pe forum.
Depune Cerere

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 93.114.82.28:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

feels bad m8

Unbanned feels bad m8 ?

Recommended Posts

Numele dvs/Names Players: feels bad m8 ?
Nume Admin/ Names Admins: nu stiu
IP / Steam ID: 192.168.1.104:27015 /STEAM_0:0:441849305
Motivul/Reason: nu stiu 
Dovada (demo, ss, etc):https://imgur.com/a/xMhCdlT

nu stiu ce sa zic, incercam sa intru pe sv si nu ma lasa, apoi m  am uitat in consola si am vazut asta. Nu am primit ban in timp ce eram pe server! am incercat sa intru si aveam deja ban.

• Haha 2
  • Angry 1

Am verificat Player Bans dar nu apare nici IP-ul nici STEAMID ! 
  Asteapta pana unul dintre membrii staffului va verifica LOGS ca sa vada ce sa intamplat mai exact .

• Like 2
  • Love 1

Seara bună eu @JngerMafiot ți-am dat ban permanent din cauză că vorbeam cu tine pe gheatul playerilo  ” frate  respect fața de playeri , frate nu ai văzut ce-am scris , tu de către un player futu-ți gura măti de waler jet  Jegosule  !

Nu ar trebuii să-ți dau unban dar îți dau că am respect față  de playeri dar la următoarea abatere rămâi fără slot  cu ban permanent  tu nu ești buricul pământului să judeci playeri sau s-ăi faci tu cum îți vine ție la gură.

Rog din partea ta Respect ...ACORZI RESPECT PE SERVER  ȘI ACORZI RESPECT TOT ATÂT ȘI COMUNITAȚII   ..!!!!

Primești Unban acum dar la următoarea abatere ești ars..!

• Like 1
  • Love 1

scuzele mele! @JngerMafiotca nu am vazut avertismentul scris in chat, greseala mea ca i-am insultat pe aia care oricum nu intelegeau ce zic,dar infine. ii respect de acum in colo ,mersi de unban!

Ok frate asta în lipsa  founder pe server poți spune ce vrei dar când vezi ca există un founder pe server te abții că nu știi când iti iei ban...că uite așa noi ca founderi avem ce vedea... respect fața de playerii de pe server .

Nota  Sa nu mi-o iei în nume de rău dar  asta arată respectul fața de playeri și fața de Comunitatea noastră..frate !

• Like 2
  • Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...