Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Campanie Admini (STEAM-ON) (Sergent & Maior).
Link

VIP GRATUIT

Pentru cei cu STEAM ON! VIP-ul pe server este gratuit și permanent. Trebuie decât sa depui o cerere pe forum.
Depune Cerere

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 93.114.82.28:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

Boitor Ghita

Unbanned - Boitor Ghita @ on YOUTUBE

Recommended Posts

Numele dvs/Names Players: Boitor Ghita @ on YOUTUBE
Nume Admin/ Names Admins: Nu stiu 
IP / Steam ID:  chiar nu mai stiu cum se afla.. nu am mai jucat de 3 ani + sunt steam on
Motivul/Reason: nu stiu 
Dovada (demo, ss, etc):
Connecting to 93.114.82.28:27015...
You have been banned from this server. asta zice in consola

Imi pare rau ca poate nu am respectata cum trebuie topicul, sper sa se poata face ceva ca nu stiu cu ce am gresit...

• Like 1

Salut, iti scrie in consola tot cand iei ban cine te-a banat pe ce durata si pe ce motiv!

• Like 1

Am sa rog colegii ca sa verifice ce sa intamplat mai exact @Argo @Weedox   dar pana atunci verifica in folderul cstrike trebuie sa ai un printscreen !  Posibil sa se fi banat clasa ta de IP fiind boost pe server multi playeri intra cu IP-uri dinamice !

• Like 1

scuze dar trebuie dat un exemplu 

dragule aici posteaza cei inplicati ,si cei din staff ,tu nu ai ce cauta aici  dute pe in campia turzi si plangel pe mihai viteazul ala macar a facut ceva

stai mai potolit  nu  mai vopsi gardul verde ca nu te baga nimeni  in seasma 

stai lin

Edited by biby
  • Like 1

On 31.10.2020 at 15:37, biby said:

scuze dar trebuie dat un exemplu 

dragule aici posteaza cei inplicati ,si cei din staff ,tu nu ai ce cauta aici  dute pe in campia turzi si plangel pe mihai viteazul ala macar a facut ceva

stai mai potolit  nu  mai vopsi gardul verde ca nu te baga nimeni  in seasma 

stai lin

Atunci tu de ce postezi ? Nu faci parte nici din staff iar nu esti nici implicat . Abtine-te te rog de la asemenea jigniri la adresa oricarui membru din aceasta comunitate . Multumesc !

On 31.10.2020 at 17:00, AiM+oN[CS.CSFREE.RO] said:

Momentan nu sunt acasă, când ajung am sa postez și dovada.

boier.dem 438 kB · 0 downloads performance.dem 22 MB · 0 downloads

In primul demo nu se vede absolut nimic 2 secunde de demo iar in cel de al doilea demo este un alt player !

Ca sfat - demourile au fost realizate incorect ai lasat si LINES ON si BOX ON dar asta depinde pentru ce anume dai record . Cand faci demo pentru wall lasa doar BOX ON este mult mai practic . 

PRO UNBAN !

Edited by FeNNix

7 minutes ago, FeNNix said:

Atunci tu de ce postezi ? Nu faci parte nici din staff iar nu esti nici implicat . Abtine-te te rog de la asemenea jigniri la adresa oricarui membru din aceasta comunitate . Multumesc !

In primul demo nu se vede absolut nimic 2 secunde de demo iar in cel de al doilea demo este un alt player !

Ca sfat - demourile au fost realizate incorect ai lasat si LINES ON si BOX ON dar asta depinde pentru ce anume dai record . Cand faci demo pentru wall lasa doar BOX ON este mult mai practic . 

PRO UNBAN !

Scuza.ma că te deranjez tu nu ai voie sa postezi aici, odată ce nu ești implicat sau ai gradul de Fondator pe server .

• Like 1
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...