Jump to content
FRAGYSTIC

Unbanned FRAGYSTIC !

Recommended Posts

Numele dvs/Names Players:FRAGYSTIC
Nume Admin/ Names Admins: RaZgaIAtuL
IP / Steam ID:  92.86.49.202:3847 | STEAM_1:0:1982499194 
Motivul/Reason: Aim
Dovada (demo, ss, etc): n-am 

Ps.. ma joc pe cs.csfree.ro de cateva luni astiazi 7.01.2021 am primit ban de la razgaiatul pe motiv " aim" as vrea sa imi arate si mie o dovada ca as avea aim . Cu cateva zile in urma mi-a cerut un wg i l-am dat si a zis ca e ok , astazi dupa cateva zile vine si imi zice ca nu a fost bun wg si am primit ban si apropo razgaiatule ti-am zis pe sv si ti-o spun si aici trebuie sa accepti ca sunt si jucatori buni eu nu sunt in top cu killurile facute din afk . O zi minunata va doresc si te astept cu dovada razgaiatule :D 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

image0.jpg

Edited by Razgaiatul
App ti au cerut altii si tu ai dat,si am si cateva demouri cu aim...Dar daca tu ai crezut ca esti curat....
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut   @FRAGYSTIC.. a pus o poză cu wargodul tău care este  așa și așa dar  mai asteptăm dovada ”demo„ unde  se zice că ai luat ban pe motiv aim de la domnul admin @Razgaiatul!

Până la sosirea dovezii ai unbaned..si revii aici la această cerere cu raportul de wargod..sa vedem și noi alb pe negru nu poza..lui @Razgaiatul  vreau de la tine @FRAGYSTIC raportul.!

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2150512

Am pus aici wg :D si multumesc junger . Razgaiatule uitete si tu ca sa pot juca si eu un cs 1.6 linistit sa nu ma m-ai ameninti in fiecare zi ca imi dai ban . O zi frumoasa va doresc 

Edited by FRAGYSTIC
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 15 minute, FRAGYSTIC a spus:

https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2150512

Am pus aici wg :D si multumesc junger . Razgaiatule uitete si tu ca sa pot juca si eu un cs 1.6 linistit sa nu ma m-ai ameninti in fiecare zi ca imi dai ban . O zi frumoasa va doresc 

 UITE CAT ESTE CEASUL 17:40 nu cat ai tu in wg hahha plus 2 ip uri diferite..

 

Edited by Razgaiatul
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...