Jump to content

Intra pe Discord !

Daca vrei sa-ti faci prieteni noi si sa ne fii alaturi apasa pe acel butonul de mai jos!
Intra acum!

LiveStats !

Cucereste top-urile noastre si verifica pozitia ta direct de pe site-ul nostru.
Viziteaza

Campanie Admini FREE

Campanie Admini (STEAM-ON) (Sergent & Maior).
Link

VIP GRATUIT

Pentru cei cu STEAM ON! VIP-ul pe server este gratuit și permanent. Trebuie decât sa depui o cerere pe forum.
Depune Cerere

Connect on CS.CSFREE.RO !

SERVER: CS.CSFREE.RO  ->  NEW IP: 93.114.82.28:27015 ConnectNow and add to favorites Thank You.

Recommended Posts

Hai ca a reusit unul sa ma scarbeasca...in speta Afganistanu. Mi-a cerut wg...i-am dat. Am un cfg din 2008 care nu e facut de mine si cu care nu am avut niciodata probleme.

am fost prezent pe server in fiecare zi....am incercat ..fara a avea niciun castig sa tin cat de cat serverul fara codati....

din partea mea puteti pastra ban-ul si pe Afganistanu...care pur si simplu s-a ofticat....

mai jos va las confg-ul sa se spele Afganul cu el pe cap...Pot si pe alt server sa joc...

x.cfg

• Like 1

Ne pare rau pentru pentru cele intamplate , am verificat cfg-ul si este un simplu config , astept sa lasi ip-ul pentru unban !

@AfGanistaNu te rog sa ne explici de ce , ceri WG la playeri ? Wg cer doar Manageri si Fondatori !  Astept si raspunsul lui @Argo si @JngerMafiot sa clarificam daca vei fii sanctionat !

Repet @ConQueRoR , personal imi cer scuze , astept ip-ul pentru unban !

• Thanks 1

De cand se da ban pentru cfg cu cateva bind-uri? :) Rog ownerii si cine poate sa dea unban: -> STEAM_1:1:536132984 | 86.120.129.55 | 86.120.128.218

• Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

There is no users online

• Create New...