Jump to content
AsSaSs!n

[CS FREE] Unbanned - *AsSaSs!n*

Recommended Posts

Numele dvs: *AsSaSs!n*
Nume Admin: SKY
IP / Steam ID: 79.113.67.41
Motivul: Cica am wall nici poze nu mi-a facut ....  mi-a dat ban direct pe motiv wall.Daca se poate sa umble vrun admin cu teamviewer va rog, sa rezolve treaba.
Dovada (demo, ss, etc): https://imgur.com/a/1w2ykRm 

                                                                                                                                                                                Sper ca nu se va mai intampla,nu joc cu coduri.Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu avem SS pe server am demo maine postez demoul acum sunt plecat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sky daca aveam wall dc drq as mai fi facut cererea?Imi puteam schimba ip-ul si as fi intrat iara dar nu vreau.... vreau sa va dovedesc ca nu sunt wall-er + puteai sa ceri ca sa intri la mn in cs cu teamwiewer cand eram on,as fi facut wg daca nu era in mentenanta.  Cu tot respectul zic ca nu ai procedat corect. Multumesc oricare ar fi verdictul stafului. Cu tot ca mi-am facut timp sa fac cererea asta.... 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, AsSaSs!n said:

Sky daca aveam wall dc drq as mai fi facut cererea?Imi puteam schimba ip-ul si as fi intrat iara dar nu vreau.... vreau sa va dovedesc ca nu sunt wall-er + puteai sa ceri ca sa intri la mn in cs cu teamwiewer cand eram on,as fi facut wg daca nu era in mentenanta.  Cu tot respectul zic ca nu ai procedat corect. Multumesc oricare ar fi verdictul stafului. Cu tot ca mi-am facut timp sa fac cererea asta.... 

 

Joaca pana maine cand vedem demo ul

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...