Jump to content
aolo gucci

[CSFREE] Respins - Reclamatie Fallon

Recommended Posts

deodata ce primesc info de la coechipierii mei nu e clar ca stiu unde? plus ca puteai sa faci si tu poze daca ai zis ca am wall.. nu sa dai ban din prima -.-

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

copile aveai wall mergeam pe shift si doar hed dadeai bn ti-a facut pt ca i plin srv d voi codati 

lasa ca ajung eu maine acasa si iti pun demo si eu cum tineai tinta pe pereti fix unde erau playeri 

pt unu ca tine si cu gura mare... nu aveai doar wall si aim aveai 

asa ca sa decida fondatori . si daca iti da unban atatea reclamati si demo cu tn cu wall si aim pun pana o sa vada si ei

Share this post


Link to post
Share on other sites

boss , tu sa aduci demo si dovezi.. nu te mai plange atat daca esti un praf.. eu joc cu sunet la maxim in casti si sunt unii de merg fara shift din B apoi pun oleaca de shift si cica cum sa nu ii auzi .. doamne

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, date camibag pula said:

deodata ce primesc info de la coechipierii mei nu e clar ca stiu unde? plus ca puteai sa faci si tu poze daca ai zis ca am wall.. nu sa dai ban din prima -.-

 

Nu avem pluning de ss decat demo iar cu banul vei ramane pana la decizia fondatorilor 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai si de ce nu adauga? uite un caz in care iau ban aiurea.. vom vedea ce spun fondatorii pt ca nu am dc juca cu hack.. in primul rand.. mi se pare aiurea

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut, @date camibag pula, nu are wall sau altceva, eu sunt prieten cu el si jucam cs din mai mult de 4-5 ani, si nu foloseste coduri, pe dovada demo chiar nu se vede clar ca are cod :/, nu stiu ce sa zic, acel admin sufera, stiu cum este, sper sa nu se mai intamplte astfel de probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cf acm boss scri de pe alt cont te dai drept altu asteapta decizia fondatorului pana atunci ramani banat 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 20.10.2018 at 2:06 PM, date camibag pula said:

pai si de ce nu adauga? uite un caz in care iau ban aiurea.. vom vedea ce spun fondatorii pt ca nu am dc juca cu hack.. in primul rand.. mi se pare aiurea

7

 

2 hours ago, deniis said:

cf acm boss scri de pe alt cont te dai drept altu asteapta decizia fondatorului pana atunci ramani banat 

 

2 hours ago, Smar2ala said:

salut, @date camibag pula, nu are wall sau altceva, eu sunt prieten cu el si jucam cs din mai mult de 4-5 ani, si nu foloseste coduri, pe dovada demo chiar nu se vede clar ca are cod :/, nu stiu ce sa zic, acel admin sufera, stiu cum este, sper sa nu se mai intamplte astfel de probleme.

Asteptati decizia unui fondator 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fallon mi se pare un admin destul de ok.

Daca are dovada nu ai ce sa zici ... Daca nu are poate a facut o greseala ,nu cred ca trebuie sanctionat pentru asta. Macar incearca sa isi faca datoria ... Multi nu o fac!

 

Cum a zis si xtremecs  asteptati decizia fondatorilor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam un răspuns de la fondatorii.

Pana atunci nu mai scrieți în topic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si ce ar trebui sa ii fac ca si reclamatie ? Trebuia sa faci cerere de unban, astept IP/STEAMID pt. unban.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...