Jump to content
cS|oMs

Rezolvat- Reclamatie - DeAgLe | BwT | ❤️ LoVe

Recommended Posts

am primit gag pentru limbaj 5 min pe merite, dar nu au trecut probabil nici 3 min si m-am trezit cu ban 120 min si daca ne uitam putin prin regulament prima data sunt avertizat cu gag apoi daca mai injur primesc ban dar vezi u aici e problema am primit si gag si ban iar eu consider ca e abuz, si fara dovezi l-am vazut pe acest taran asa cum ma facut el pe mine face abuz mai mereu cu playeri cu prima ocazie am sa aduc cat mai multe reclamatii

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_20190114_140129.jpg?width=400&height  IMG_20190114_140154.jpg?width=400&height

 

IMG_20190114_140140.jpg?width=400&height IMG_20190114_140205.jpg?width=400&height

 

Pentru limbaj idecent pe server sanctiunile sunt urmatoarele : gag  / ban temporar,daca e la adresa serverului sau a unui admin chiar si ban permanent  ! Ai fost avertizat,ai continuat injuriile,pe discord ai avut o atitudine flegmatica,un limbaj nerespectuos la adresa adminului Deagle : limbaj vulgar ! Foarte bine a procedat adminul DeAgLe !

Ceea ce a facut Deagle nu se poate numi abuz cum ai scris tu in motiv !  

 

50448740_785077438523470_270789972104052

 

49896115_376138223150682_438690293928165

 

Am incercat sa lamurim lucrurile civilizat si cu cap,limbajul nu i l-am putut prinde pe print deoarce Deagle i-a dat ban de 24h pe discord deoarece vorbea ”colorat” ! 

Edited by Goldust
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa zici mersi pentru 120 de minute,înjuri playeri de mm si familie ce ai vrea sa te rog frumos,sa îți dau o cupa sau ce?după ce ai injuriat pe sv ai venit pe discord si ai început cu morți mei si ma faci sclav ca te doare in p.. Si nuj ce? Ti-am dat ban si pe discord,nu te iei tu de morți mei si familia mea ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

repet..

 

am primit gag pentru limbaj 5 min pe merite, dar nu au trecut probabil nici 3 min si m-am trezit cu ban 120 min si daca ne uitam putin prin regulament prima data sunt avertizat cu gag apoi daca mai injur primesc ban dar vezi u aici e problema am primit si gag si ban iar eu consider ca e abuz

Copile,nu ma int ca ti-a dat altul gag,eu te-am avertizat nu el,ești turc ce nu înțelegi așteaptă decizia fondatorilor daca mai vad double post îți dau si warn

Edited by DeAgLe | BwT | ❤️ LoVe

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, DeAgLe | BwT | ❤️ LoVe said:

Sa zici mersi pentru 120 de minute,înjuri playeri de mm si familie ce ai vrea sa te rog frumos,sa îți dau o cupa sau ce?după ce ai injuriat pe sv ai venit pe discord si ai început cu morți mei si ma faci sclav ca te doare in p.. Si nuj ce? Ti-am dat ban si pe discord,nu te iei tu de morți mei si familia mea ok?

pentru ca faci abuz aiurea si ma apucat draci daia te-am injurat 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 18 minute, cS|oMs a spus:

pentru ca faci abuz aiurea si ma apucat draci daia te-am injurat 

Pentru injurii la adresa playerilor / adminilor ,injurii despre familie : parinti,frati,surori etc. se baneaza temporar,familiile nu trebuie sa fie implicate in altfel de lucruri !

2. Este interzis limbajul obscen, injuriile si jignirile la adresa jucătorilor si mai ales a adminilor de pe server. Pentru eventualele probleme faceți reclamație pe Forum [avertisment/gag/kick/ban]

35. Pentru limbaj : 3-5 min/5-10min/ban 120 min (se permit cuv ***,frm,***,rm. etc. atata timp cat nu sunt adresate unui jucator)

Deci adminul Deagle a procedat corect,injurii la adresa playerilor,pe discord chiar la adresa lui Deagle,injurii despre familie care nu isi aveau rostul ! Nu e ban permanent,e ban 120 minute conform regulamentului ! 

 

 

Edited by Goldust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ban corect,  cs oms , ce i cu limbajul asta ?  120 min e putin

marian ti a dat gag 5 min , el 120 ban pt injurii aduse lui de fam,morti...

face abuz, ai forum, nu injuri , ti ai meritat banul

T/C

  • Like 3
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ADD: injurii adresate lui element. oricum injurii destul de grave

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...