Jump to content
Le0n

Rezolvat Reclamatie Cornel D. SeBY

Recommended Posts

Numele dvs: Le0n
Numele adminului reclamat: Cornel D. SeBY
Motiv reclamatie: Miercuri, 14.08.2019: 18:20 primesc ban (motiv wall) am facut cerere de unban, am primit unban dar fara ca el sa prezinte ceva ca si dovada sau macar sa intre pe forum sa-si sustina cauza.

Daca tot dai ban in stanga si in dreapta asteptam si motivele bine intemeiate si sustinute cu dovezi.

Din cate stiu cei cu admin au obligatia de a mai trece pe forum din cand in cand - facea sau face parte din regulament? -

Multumesc!
Dovada:

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare !

Da asa este . Avem obligația de a intra în fiecare zi pe forum . Dacă nu a prezentat nimic în cele 24h în care a fost dansul menționat va primi avertismentul care urmează pentru dansul dacă a mai primit și altele în trecut !

Edit DuNh!Ll:Te vaiti ca nu se respecta regulamentu @Dracula

Intr-o reclamatie cerere unban/ban au voie sa posteze doar de la Co-Owner in sus , tu ai maresal

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna, iti inteleg frustrarea dar hai sa nu facem reclamatii din lucruri ce pot fi intelese! Ai prinit unban, adminul in cauza va fi penalizat conform regulamentului!

  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul @Cornel D. SeBY va fi sanctionat cu P2   deoarece  nu este la prima abatere de acest gen si  asta aduce la degradarea cu - 1 conform regulamentului care se incareaza la categoria de sanctiuni  cu P2  !

In lipsa de aducere de dovezi  la cererea de unban  a membrului @Le0n  si lipsa de interes va fii sanctionat  conform regulamnetului cu P2 !

 Subiect inchis !

t/c

 

  • Like 3
  • Angry 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...