Jump to content
WoW

UNBANNED WOW

Recommended Posts


Numele dvs:wow
Nume Admin:se vede in consola
IP / Steam ID:
Motivul:wall spune el,nu ai tu ore de mers cate ore am eu pe sv asta...,Ingere numai da la toti copii admin...
Dovada (demo, ss, etc):

https://postimg.cc/MMBGfh4J

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, înțelegcă ești supărat sau nervos si ca ai mult timp  pe server dar poate adminul respectiv, pt faptul că joci bine el a crezut ca ai wall și a greșit, sa vedem ce dovada are el si dacă într-adevăr aveai wall sau nu.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parerea mea:

Da, se poate spune ca joaca bine la sunet, insa ce mi-a atras foarte mult atentia a fost faptul ca atunci cand se aud pasi, dar sunt din echipa cu el nu are nici o reactie. De altfel si unele faze cand adversarii mergeau pe shift stiau unde sunt.

Cum am zis, este doar parerea mea, fondatorii stiu mai bine.

 

In plus as cere acea poza din cstrike, de cand ai primit banul, mersi.

w0w.dem

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am uitat si eu la demo si nu are nimic, joaca la sunet si joaca bine, e curat!

@Li0n legat de auzitul pasilor, nu a reactionat pt ca se uita pe radar, si eu asa joc de multe ori, cand aud pasi ma uit si pe radar si de-aia nici el nu are nici o reactie!

EDIT:  data viitoare te rog lasa steam id si ip in cererea dupa model nu in print

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Opt

Te-as ruga sa lasi aceasta cerere deschisa pana este vazuta de un fondator sau de alt administrator, legaturile dintre noi doi nu sunt bune si e posibil sa iei decizii impotriva mea, mersi!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, LiOn. said:

@Opt

Te-as ruga sa lasi aceasta cerere deschisa pana este vazuta de un fondator sau de alt administrator, legaturile dintre noi doi nu sunt bune si e posibil sa iei decizii impotriva mea, mersi!

Sigur ca da! 

Nu stiu daca ai observat dar sunt de partea ta si nu impotriva ta!

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Curat  , wow e un jucator care joaca mai mult static si tactic nu se arunca  astepta ca adversaru sa se ararte singur si clar joaca de foarte mult timp  si intuitia radar sunet etc.le stapaneste foarte bine !

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@unknown.cfg Am vizionat dovada frate  este curat ca lacrima  adevarul ca @WoW joaca bine si la sunet  si sa nu mai spunem ca player vechi  cunoaste toate mapele si stie toate colturile unde  sar duce adversarul !

 UNBANNED ! 

T/C

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...