Jump to content
Maverick

Reclamatie Blue

Recommended Posts

Isis noi ne permiteam asta nu inelegi tu!

Nu de acuma, ne dam slapuri de 1 luna cred! Si nu a fost nici cea mai mica problema.SI eu sunt prost de gura cand stiu ca am dreptate, sau cand cineva o cauta fara motiv, sau cand nu e corectitudine.

Ce nu intelegi tu este ca totul a inceput de cand m-ia dat hobbite ban, nimeni nu vb despre chestia asta, si eu am avut dreptate de la cap la coada! SI intelegi ca eu am luat -1, si ala decat suspend 3 zile?Si plus de asta omu sta doar pe spec nu face nimic pe sv si nu e sanctioant, eu daca ii dadeam ban remove pe loc, ca si acuma pt un slap am luat remove ce sa iti mai zic mai mult de atat. A poate hobbite doneaza si de aia e favorizat nush ce sa zic exact, joaca de 2 3 luni si are mareshal pe bune?:)) SI cu pauzele de le am acuma fac pariu ca am mai multa activitate ca el;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bild care noi ca tu abia ai aparut aici.Ce glume sa imi permit eu cu tine. Esti inapt? tu nu ai avut nici cea mai mica intentie sa te duci la x, si treb sa iti dau slay am fost eu prost doar te-am avertizat sa te exciti mai tare de cat esti acuma;).

Ms wanted... tocmai ce ziceam si ce am mentionat de cand sunt pe acest sv... "WANTED CEL MAI CORECT" sv asta ar trebui sa depinda de tine si ar fi cel mai ok sv la ora actuala zic eu.

Sper sa nu iti dauneze asta in prietenia ta cu blue.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uitati-va daca si element comenteaza!

Wanted tu erai pe sv atunci cand zice el ca m-am bagat peste votul lui? Bai baiatule tu nu stiai sa dai vote, dadeai ba o harta ba 2, voi vorbiti cu mine de citirea regulamentului si voi cand face-ti cerere de admin face-ti cate 2 3 cereri ca nu stiti nici cuvintele cheie, da-ti copy paste dar cuivintele cheie se schimba mereu!.

La mine nu e problema ca nu m-ai joc aici nu ma agit, dar chiar imi pare rau de sv, macar atat fai blue fai curat la adminii tata, ei comenteaza si nu stiu sa dea nici gag?despre ce vorbim?Element cand i-ai dat admin dadea vote 1 harta si intrebat s-au dat 3? Si vorbeste cu mine de adminat? S-au nu e normal sa ma bag daca tu ceri admin si esti atat de incompetent si nu sti nici macar sa dai un vote? Pai ce cauti sa mai si comentezi pe deasupra.

Si ELENE fata buna de la miezul noptii:)) nu iti e rusine sa zici ca m-am luat de tine de m-ai multe ori, si tu o cautai cu mine sa te bagi in seama:)).

 

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Notorius tu ce tot te bagi ca nu am avut nici o altercatie cu tine, vad ca tot bati spre mine borthere, vezi-ti ma fratele meu de joc acolo m-ai dute pe la sala si tu ca esti cam grasut lasa iarba..

Uite de ce injur, din cauza la copii astia smecheri in fata calc si o cauta asa fara sa ii bage nimeni in seama, se gasesc si ei hai sa ma bag si eu sa dau bine in fata lui blue si o caut cu asta!:))

Doamne pazeste si apara!!!:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deja ați depășit limita legală t/c până la decizia fondatorilor

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...