Jump to content
Skull

Unbanned Aiurea!

Recommended Posts

Da, demo atasat, de unde ban aiurea? hai sa ne uitam putin la demo sa vedem cum sti tu ca sunt fix acolo playerii?

 

 

 

skull.dem

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu poate fii vorba de cod la skull  . Am vizionat demo curat 

ps severin daca tot joci de mult de acum incolo cad se mai da pe u@ia initiativa nu sta pe bara ca vad ca esti bun macar ajutane 

ai fii un mare ajutor comunitati  bineinteles sa fi pe sv nostru nu pe altu

o seara buna sa ai

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca aveai tu cum sa stii dinainte ca ala era pe short, ai pus tinta inainte sa iesi pe el, da fix pe el... Si se mai vede clar ca te dai inapoi cand il vezi pe ala care vine pe short

Edited by 9kNine
  • Like 1
  • Angry 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Severin said:

Nu poate fii vorba de cod la skull  . Am vizionat demo curat .

 

Severine esti subiectiv!!!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wallhack evident. Faza din B sa traga cateva golante fix pe CCCP nu ar face nimeni decat spray acolo, faza de pe short vizibila pe 1/2 din demo sare direct cu tinta pe el.

Sugerez la VALVERI sa isi cumpere steam si sa nu mai incerce sa pacaleasca sistemul.

  • Like 2
  • Angry 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

salut wall trage 3 gloante direct pe cccp  fara sa il vada sua sa banuie ca este acolo (si daca auzea era greu din 3 focuri sa il dobori )

verdictul meu este wall

m am cam saturat de joc la sunet jucati cu wall pe fata asta ma pune pe ganduri daca o tinem asa nu se  mai spune joaca cu wall si la sunet

nu esti nici primul nici ultimul dar ce nu inteleg este ca nu castigati numic (macar de ati lua bani s au ceva ) este treaba voastra

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A incercat in unele faze sa-l ascunda, dar ultima faza te-a dat de gol.. e clar wall

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer zic cand vorbesc canu am nimic, joc la sunet de ani de zile, admini vechi, moderatori si fondatori si asa mai departe ma cunosc, am avut admin si am renuntat ca nu e de mine meseria asta, am preferat sa raman cu slot, repet, joc la sunet de ani, am casti scumpe, ft scumpe, sunet colegi, mai mult nu stiu ce sa zic! 

sper sa serolve treaba! spor!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 3 minute, flashbang a spus:

A incercat in unele faze sa-l ascunda, dar ultima faza te-a dat de gol.. e clar wall

nu am ce sa ascund, in fine e parerea vostra, cum am mai zis, joc de mult, cunosc stilul de joc in mare parte a jucatorilor mai vechi, de ex cum ati zis de cccp, ii vechi pe sv, are un an si cv sigur! in fine e parea voastra dar va zic sincer ca nu am ce sa ascund ca sunt atat de multe sv dar aici joc de aproape 2 ani! tot aici!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 28 minute, [Q4] a spus:

salut wall trage 3 gloante direct pe cccp  fara sa il vada sua sa banuie ca este acolo (si daca auzea era greu din 3 focuri sa il dobori )

verdictul meu este wall

 

e parearea ta Q4, dar joc tot timpul la sunet! si ce e asa wow la 3 focuri?? sunt care dau din unu direct hs si te miri de unde sau cum a putut! a fost noroc sau efectiv joaca bine ce a fost dar no, cum am mai zis e parea voastra! joc de mult pe sv, probabil sti, ca eu te stiu de cand am intrat sa ma joc pe sv asta acum un an si cv aproape 2!

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

E clar pe wallhack, are 2 ori faza. @DementhuMai bine ai facut pe demo 2 runde, ii trebuie dam demo doar 3-5 runde. acum e bine am prins cu el faza 2 ori pe cccp 🤷‍♂️

Edited by Noboxe
  • Like 1
  • Angry 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa va mai zic o chestie, poate ati observat sau faceti acest lucru, nu mai mult ex cu cccp cand i"am dat hs in B, mereu la inceput de runda, ca sunt la ct sau tero in cazul asta mereu dau pe acolo prin zid cat ca din baza sau din tunel, cum am specificat t sau ct.

daca ati vazut cand am luat fh inainte sa il iau pe cccp m"1am tras in spate, inainte sa ies din tunel in baza am tras 3,4 gloante la siguranta prin cutia din colt, ca acolo mai stau si eu, daca ati vazut demo ati observat sau nu se pare ca ma uit stanga dreapta dupa colturi, de ce? ca am wall nu?:)), pe urma urmatoare runda l'am luat pe cccp in picioare frate ca altcumva nu amveam cum, prin 2 gloante, daca ma lua el pe acolo cu awp, avea el wall?, pe urma cand am plecat de acolo si am mers pe lung se auzea clar ca era f8 acolo stiam ca era de al meu dupa sunet si inainte sa ma arunc in goapa a aparut o grenada, m'am intors la fix crezand ca e fh, dar era he, dovedeste ca am wall nu? daca m'am intors, in fine, fiecare cu parerea lui!

doar sper sa se rezolve treaba in mod serios, parerea mea? nu e ok treaba adica ma refer nu am nimic, joc de atat timp pe sv, cunosc si ma cunosc jucatori de pe sv! vechi ma refer care ma stiu si stiu cum joc!

O seara buna!! 

 

ps: daca aveam cv si eram un parlit de jucator cu cod nu faceam atat tam tam!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 faze de cod, fara steam on pentru un + de adevar ca nu ai cod nu te ajuta, wall fara dar si poate. (ia ti steam on pentru viitor  veteranule)

  • Angry 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am vizionat  demo curat   punetiva castile de gaming si ascultati bine  omul joaca la sunet !

Unbanned !

t/c !

  • Like 1
  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...