Jump to content

Recommended Posts

Admin@AfGanistaNu - Am nevoie de, demo-ul cu bannatul -> Valixo|Rz (82.137.11.90:8856 | STEAM_1:0:682213798) pe data de: [04/11/2019] - [11:31:17] Motiv: Wall

Admin: @Ash* - Am nevoie de, demo-ul cu bannatul -> Manele (46.214.167.105:10222 | STEAM_1:0:2042284206) pe data de: [04/11/2019] - [12:34:59] Motiv: Aim

Admin: @florin - Am nevoie de, demo-ul cu bannatul -> bombardierul bombardieru ( 84.232.188.119:27005 | STEAM_1:0:729315789 ) pe data: [05/11/2019] - [07:24:22] Motiv: Aim

 

- Admini de mai sus au la dispoziție maxim 24 de ore sa posteze demo-ul in acest topic.

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intre timp adminul afganistanul a primit suspend. 

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

demo cu aim-ul lui nu il am dar am un demo in care se discuta despre el  ca avea aim facut imediat dupa ce i-am dat ban lui bombardieru 

daca are vreun rost il incarc 

un aimer dimineata la 7-30 ma lasa cu sv gol daca stafullw.demu dupa demo  pentru aim

fullw.dem

  • Like 2
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 8 minute, florin a spus:

demo cu aim-ul lui nu il am dar am un demo in care se discuta despre el  ca avea aim facut imediat dupa ce i-am dat ban lui bombardieru 

daca are vreun rost il incarc 

un aimer dimineata la 7-30 ma lasa cu sv gol daca stafullw.demu dupa demo  pentru aim

fullw.dem 3 MB · 0 descărcări

Din Acest Demo care l-ai lasat nu am inteles nimic sa anuntat un codat si atat dar nu am vazut nume sau alte chesti ! Si ai spus ca nu ai Demo Pentru Bombardieru ? Motivul banului aim presupun nu ? Dovada Nu avem ... Acum Las la decizia Lu Argo  ... ! 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu am multe explicatii de dat doar ca asta este la hotararea lui argo nu vreau sanctiune  vreau  sa raman player fara nici un grad definitiv

 

  • Love 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 6 minute, florin a spus:

nu am multe explicatii de dat doar ca asta este la hotararea lui argo nu vreau sanctiune  vreau  sa raman player fara nici un grad definitiv

 

Nu este Vorba de asta Dar in general Daca acel Individ Avea aim  si wall Nesimtit Nu trebuie sa Aduci Dovada ... am intrebat Stiu si mie mi se intampla pe sv sa intre Codati cu aim si wall nesimtit si sa i bata pe toti prin toti Pereti Pentru acei Plaieri aveti Acord sa le dati ban fara Demo !! ... De accea ii zic Lu argo Daca acel Individ avea wall si aim si batea plaieri prin pereti si nu a facut Cerere de unban  Nu cred ca trebuie Demo si ! Nu cred ca Merita Sanctiune FLORIN !!

  • Like 2
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

stii despre ce vorbesc ai fost si tu in aceleasi situatii tot timpul 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 4 minute, florin a spus:

stii despre ce vorbesc ai fost si tu in aceleasi situatii tot timpul 

da ce„i care folosesc coduri gen wall aim speed si ii bate prin Pereti  Puteti sa le dati ban fara Demo .. Si de accea vreau sa i zic lui Argo daca acel Individ Bombardieru avea aceleasi coduri si juca ca un nesimtit nu trebuie sa prezinte Demo !! Daca fiecare admin ar sta sa faca demo la codati cu wall aim speed ar iesi toti plaieri de pe sv .... !

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 05.11.2019 at 19:36, SALAM^mZq said:

da ce„i care folosesc coduri gen wall aim speed si ii bate prin Pereti  Puteti sa le dati ban fara Demo .. Si de accea vreau sa i zic lui Argo daca acel Individ Bombardieru avea aceleasi coduri si juca ca un nesimtit nu trebuie sa prezinte Demo !! Daca fiecare admin ar sta sa faca demo la codati cu wall aim speed ar iesi toti plaieri de pe sv .... !

as zice sa faca macar un demo scurt cu un kill doua  si iti dai seama imediat daca are speed sau aim la modul evident, atlfel sa nu faca deloc demo pot aparea alte discutii dupa... 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 22 ore, Antonescu a spus:

as zice sa faca macar un demo scurt cu un kill doua  si iti dai seama imediat daca are speed sau aim la modul evident, atlfel sa nu faca deloc demo pot aparea alte discutii dupa... 

Da si asa e bine cum zici tu sa fie scurt de 2 3 kiluri ...  :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminu @XprObacK am nevoie de  demo al lui starkiller || ! 

** MOTIV : wall **

**** DURATA ( 0 = permanent ) : 0**

** ADMIN : XprObacK **

** ADMIN : XprObacK** TIMP : [08/12/2019] - [22:14:57] && SERVER : http://CS.CSFREE.RO #Classic Server -http://www.csfree.ro

** NUMELE TAU : starkiller || IP : 92.84.2.46 && STEAM : STEAM_0:1:22106122** POSTEAZA POZELE PE http://www.csfree.ro PENTRU DEBANARE!**

** TIMP : [08/12/2019] - [22:14:58] && SERVER : http://CS.CSFREE.RO #Classic Server -http://www.csfree.ro**

** MOTIV : wall **** DURATA ( 0 = permanent ) : 0**

** ADMIN : XprObacK **

** MOTIV : wall **

** DURATA ( 0 = permanent ) : 0**

** ADMIN : XprObacK **

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vizionat  demo  @XprObacK  omul are o fază undei bulan si  două pe player  si ceam văzut  si demo trebuie facut mai lung sa vedem mai mult nu doua runde si atât  3 sau 4 runde! 

Omul este curat foarte curat si mai este si steam  on tu nu lai vazut ca și tu ai steam on ..?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul @Replay  rog să- prezinte  demo la playerul  Szikuu  care a fost prins jucând cu ” Aim” ?

[21/12/2019] - [17:23:29] Replay Szikuu ( 79.121.68.253:27005 | STEAM_1:0:1724412669 ) 0 aim
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 oră în urmă, JngerMafiot a spus:

Adminul @Replay  rog să- prezinte  demo la playerul  Szikuu  care a fost prins jucând cu ” Aim” ?


[21/12/2019] - [17:23:29] Replay Szikuu ( 79.121.68.253:27005 | STEAM_1:0:1724412669 ) 0 aim

Fii atent eu n am deranjat pe nimeni niciodata dar rautatile nu mi plac ! 

Erau 5 admini pe server , Skizu rupea  aim si  i-am dat ban direct , recunosc , dupa care se trezeste Q4 sa mi ceara mie demo ! 

1 la mana , n am reclamatie la cerere unban sa postez dovada ! 

2 la mana nu suport papagalii ! 

Daca se ia masura asupra mea , doresc sa primesc direct slot ! ( nu p1 nu avertisment , nu suspend ! ) ! 

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

sti ceva nu o lua asa am intrebat ai demo ca eu abia am intrat si ii faceam demo 

1.la mana am dreeptul sa cer demo 

2.nou o lua cu papagali ca nu tine (stai mai incet cu jignirile ca eu nu am spus nimic )

3 .stai tata pleyer nu slot 

esti tare ramai admin si fa demo ca nu te dor  degetele de la mana dreapta sa dai clic

ps lasa vrajeala de doi bani

mai ti mine cuvintele pe care le ai spus cand argo a cerut demo astea sunt

Cam asa se ia atitudine ! Felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frate asta nu inseamna ca nu esti bun ca admin dar mai trebuie pe banul carel il executati pe player  mai trebuie si cate o dovada ,dar asa sta frate treaba omule nu-ti reprosea nimeni nimic dar stii ca are aim pe fata fa frate 2,3 sau maxim 4 runde si pe urma ban  ca stii si tu cum sta treaba este multi care da ban fara dovada si cand omul face cerere de unban  si cere dovada n-are si atunci cand se da suspend si -1 la grad ai vazut si tu ca sar de cur in sus..!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

SI eu omule cand intru pe server tot fac 2,3 maxim 4 runde pe player si dau ban ce tu  nu poti face si tu macar atat ?

Atat cer  frate nu v-am  pus sula in coaste frate  si eu si toti care sunteti vechi aveti grade de colonei maresali co-owneri owneri si chiar si administratorii trebuie sa faca cel putin 2,3 maxim 4 runde inainte de a da ban..!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

am inteles si mie imi place sa joc dar cand sa joc ca  eau sa fac demo ca anunta lume codatii .. si trebuie sa dau ban !

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 23.12.2019 la 17:59, JngerMafiot a spus:

am inteles si mie imi place sa joc dar cand sa joc ca  eau sa fac demo ca anunta lume codatii .. si trebuie sa dau ban !

Intradevar se poate face un demo de 2 3  fraguri  sa se vada ca are aim  nu 2 3 runde ca daca astepti 2 3 runde dupa unu cu aim nesimtit goleste sv .... ! Parerea mea !

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Admin: @Neax  prezintemi demo la cele două banuri date :

[22/02/2020] - [17:27:29] Neax H-I-C-H-A-M ( 102.102.151.181:27005 | STEAM_1:0:548645726 ) permane wall
[22/02/2020] - [17:58:29] Neax SataniK ( 188.241.128.131:27005 | STEAM_1:0:1296805210 ) permane wall
 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnule Admin  @Neax  la urmatoarele banuri date de tine și nu le găsesc la tine în ban listul tău  cu demo că la cele două banuri date iti lipsesc din ban-listul tău sper să nu se mai repete că   nu mai stau la discuție cu tine direct  Penalizare o sa ai ..! 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 18 ore, JngerMafiot a spus:

Domnule Admin  @Neax  la urmatoarele banuri date de tine și nu le găsesc la tine în ban listul tău  cu demo că la cele două banuri date iti lipsesc din ban-listul tău sper să nu se mai repete că   nu mai stau la discuție cu tine direct  Penalizare o sa ai ..! 

@JngerMafiot cand am dat banurile acelea le-am facut demo dar cand am vrut sa le pun forumul nu mergea il upgrada il upgrada forumul cand am vrut sa le pun nu mergea forumul si cand forumul a inceput sa mearga nu am mai avut acele demo eu am vrut sa le pun dar forumul nu a mai mers

Edited by Neax
  • Like 2
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...