Jump to content
Zenn

Rezolvat - Reclamatie wanted

Recommended Posts

Salut, deschid acesti topic sa vada si @Argosi @Weedox ca Wanted  asta isi bate joc de sv de cand l-au facut fondator ce moloz e el face ce vrea el da remove da ban nu ma deranjeaza dar sa imi dai  BAN si sa imi scoata VIP-UL e chiar urat eu am donat de 2 ori pt acel vip, si pt ce pt o gaura de covrig adica  Capshunica , vezi doamne am deranjat fata de pe sv, tot din cauza lui Wanted si a lui Mihaela a plecat Blue de aici.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Disllike 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

in primul rand nu ne cunoastem sa vii sa ma jignesti! in al doilea rand nici pe wanted nu-l cunosti sa stii ce a facut sau nu, sa vii tu sa jignesti! cat despre banul tau si scoaterea vip-ului, iti pun imediat DOVEZI! 

Invata sa vorbesti frumos si inainte sa deschizi gura GANDESTE!   https://imgur.com/a/mGzqbzN

P.S: Nu mai baga in discutie oameni ce nu mai sunt in staff-ul nostru!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu zic sa iti vezi tu de treaba ta, atata timp cat nu ai fost de fata, nu ai niciun drept sa te bagi!

P.S: CITESTE REGULAMENTUL!

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru ca te-am deranjat pe tine, mia scos vip-ul?

Esti miezu din leana , si aduc in discutie pe cine vreau Blue a fost de treaba cu toata lumea dar pentru ca a fost corect a primit un sut in fund.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Disllike 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare !

 Vin și eu cu ceva frumos din regulament : au voie sa posteze cei care sunt implicați și co-Owner  Owner și FONDATORI  + CEI CARE AU FOST IMPLICAȚI!  

P.S. Cine mai face double post are warn ! 

Edited by Dracula
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adica pentru ca i am zis adevarul a primt ban, adica te duce de nas una de 15 ani iar pe el il doare adevarul... tu nu vezi ca nu are replica, imi da ban si dupa cand intru pe sv ma ia cu "" prietene"" de unde pana unde sunt eu cu el prieten, mi a dat de 2 ori cerere pe steam i am dat accept si l am sters ca sa ii dau aroganta la om si de aia e suparat. :))

  • Like 1
  • Haha 2
  • Disllike 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dracula ce moloz esti asa in extaz, crezi ca daca ii pupi in c.r pe fondatorii iti face statuie ,cum a pleact @blue white lion hop ai venit tu , te crezi cineva daca esti catelu lor.

  • Disllike 4
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai ce vrei sa iti raspund ca oricum nu ma intereseaza reclamatia din moment ce eu iti vb frumos si u ma injuri este egala cu 0 reclamatia   asta sunt satul de voi astia care vb aiurea cat despre vip nu ma intereseaza ca ai donat atata timp cat nu sti sa te comporti civilizat pe sv nu ai ce cauta nici ca vip pe sv salut ..auzi la el i-am dat eu cerere de prietenie pe steam ca esti si o persoana importanta u ..si pe sv ti-am zis prietene ca,sa nu folosesc o jigniire :)

  • Like 1
  • Haha 3
  • Disllike 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 2 minute, Zenn a spus:

@Dracula ce moloz esti asa in extaz, crezi ca daca ii pupi in c.r pe fondatorii iti face statuie ,cum a pleact @blue white lion hop ai venit tu , te crezi cineva daca esti catelu lor.

Și care e problema ta ca nu o înțeleg?  Ma bag pt ca îmi este prieten ... 

2. De ce drq te oftici de la un joc ?

3. De ce îl bagi îl bagi pe domnul blueee aici ?

4. Nu îți permiti sa îmi vb asa la adresa mea ca nu ne cunoaștem. ... nesimțitule! 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

se vede si cum vorbesti aici, dar te miri de ce ai luat remove si ni-l bagi pe blue in ochi. lumea a fost aici inainte de a plecat blue, deci nu mai vorbi aiurea ca nu te scoti mentionand numele lui la fiecare post!

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am facut sa vada lumea cum esti tu , ca ai fost ca dracula pupincurist si ai ajuns meneger sau ce esti tu sefu suprem. :))

  • Haha 1
  • Disllike 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

vad ca tot zici ca blue a plecat din cauza mea si a lu mihaela dute si u dupa el frate ca vb numai aiurea ai fost u cu argo theone ,blue pe discord cand am discutat si ce am discutat ...iti spun eu ca nu ai fost  u arunci niste vb auzite asa de tn sau de la cnva fara sa sti cum a stat treaba 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Q4]

dracula de ce te bagi nu cred ca esti in masura  si in al doilea rand nici nu cred ca ai voie

9. Intr-o reclamație/cerere unban/ban au voie sa posteze doar cei implicați si staff-ul server-ului (co-owner,owner,founder ). P1

nu fi suparat dar lasai sa isi rezole problemele intre ei 

o seara frumoasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda inca o dovada de copii inconstienti si lipsa de maturitate prin prisma faptului ca nu sti sa vb  si esti doar cu moloz si tencuiala in gura ,fix .... din punctul meu de vedere acel blue daca il tot ridici in slavi esti liber sa te duci dupa el ca ai cam aceiasi mentalitate cu el si in al 2-lea rand tin sa te anunt ca daca u crezi si restul ca rezolvati ceva cu vocabularul asta  te inseli prietene crede-ma am un vocabular in a jigni mult mai incarcat ca vocabularul limbi romane .si argo cu wedox o sa tina mai mult cont de parerea mea si a lui wanted decat de parerea u si a celorlalti adminii care sunt degeaba pe acest sv  cam atat am de spus !

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe tine nu te aduce nimeni in discutie ca esti in plus ca parul de pe PIZ*A si nu numai tu. 

Puteti incheia chestia asta 

Seara frumoasa in continuare!

 

  • Disllike 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Who Was Online  0 Users were Online in the Last 2 Mins

    There is no users online

×
×
  • Create New...